Apartamenty zaskocz się odmiennością

Noclegi Faust i Bistro Nadjeziorna

Oferta

Nasza oferta wypoczynkowo-turystyczna została stworzona dla turysty indywidualnego i zorganizowanych grup turystycznych.

Turysta Indywidualny

Atutem naszego Pensjonatu jest jego dogodna lokalizacja. W centrum miasta a zarazem bezpośrednio nad brzegiem jeziora Ełk i nowo powstałej promenadzie z szeregiem wielu restauracji i barów. Spędzając czas w naszych komfortowych apartamentach doświadczycie Państwo najpiękniejszych widoków w mieście. Nieopodal znajduje się zagospodarowana plaża miejska, Marina z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego. Sąsiedztwo sali zabaw oraz stadniny konnej urozmaici pobyt naszym maluchom. Nasz Amfiteatr nad Jeziorem (10 m od Pensjonatu) rozweseli miłośników sztuki i kultury.

Ze względu na położenie w odległości ok. 40 km od innych miast wypoczynkowych, Augustów, Giżycko, Mikołajki stanowimy doskonałą bazę noclegową

Dowiedz się więcej

Oferta biznesowa

Nasze 13 komfortowo wyposażonych apartamentów umożliwia wygodny wypoczynek oraz wykonywanie obowiązków służbowych. Usytuowanie naszego pensjonatu w centrum miasta bezpośrednio przy jeziorze ełckim gwarantuje nie tylko malowniczy widok ale również łatwy dojazd. Sąsiedztwo wielu pubów oraz znajdującej się w budynku renomowanej cukiernio-lodziarni umili Państwa pobyt.

Pakiet biznesowy dla kontrahentów

W skład tego pakietu wchodzi:

nocleg w 1 lub 2 pokojowym apartamencie. Chętnie zwiększamy komfort i wygodę pobytu poprzez udostępnienie apartamentu 2-pokojowego w cenie 1-pokojowego.
Apartamenty wyposażone są w nowoczesne łazienki, telewizje satelitarną, radio, bezprzewodowy internet oraz miejsce do pracy